سیستم همکاری در فروش چیست؟
سیستم همکاری در فروش یا «Affiliate marketing» یک نوع بازاریابی بر پایه میزان عملکرد می باشد «performance-based marketing» که در آن صاحب تجارت یا بازار خاص به بازاریابان و همکاران خود در ازای خرید مشتریان به آنها پورسانت می پردازد.
در سیستم همکاری در فروش بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده توسط صاحب تجارت می کند و آن را به مشتری نهایی ارائه می دهد، پس از خرید آن محصول توسط مشتری سود بازاریاب به وی داده می شود.

سیستم همکاری در فروش کتاب ایبی فارسی
اگر صاحب سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید و یا کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام پرکاربری دارید، هم اکنون می توانید با ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کتاب ایبی فارسی کسب درآمد بینهایت کنید…
بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی شرایطی را برای تمامی کسانی که می خواهند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند، فراهم کرده تا بتوانند با بازاریابی کتاب و محصولات آموزشی مارکت ایبی فارسی کسب درآمد کنند.
برای ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کتاب ایبی فارسی ابتدا از منوی همکاران، بخش پنل بازاریابان را انتخاب کنید و ثبت نام خود را انجام دهید.
لینک ثبت نام بازاریابی ایبی فارسی
همچنین راهنمای کامل ویدئویی ثبت نام بازاریابان سیستم همکاری در فروش ایبی فارسی را در انتهای مطلب می توانید مشاهده کنید.

نکات مهم بازاریابان سیستم همکاری در فروش ایبی فارسی
1. مقدار درصد بازاریابی برای محصولات متفاوت است و از 10 درصد شروع شده و برای برخی محصولات تا 32 درصد می رسد.
2. مبلغ بازاریابی شما پس از تحویل محصول به فروشنده در ساعت 16 هر روز بصورت واریز شبا به حساب شما واریز می شود.
3. درصد بازاریابی فقط به فروش موفق تعلق می گیرد.
4. تمامی اطلاعات بازاریابی شما اعم از فروش و درآمد شما بصورت لحظه ای در پنل بازاریابی شما قابل مشاهده است.
5. برای بازاریابی بایستی یا لینک منحصر بفرد خود را که بصورت http://ebayfarsi.com/?ref=1 می باشد، در معرض نمایش قرار دهید، و یا لینک محصولات پیشنهادی در پنل خود را بازاریابی کنید.
6. هر کاربری که با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود تا ۱۰ روز بعد هر خریدی انجام دهد به اسم شما ثبت می شود و پورسانت مربوطه برای شما لحاظ می گردد.  

۷. در پایان هر ماه بازاریابان برتر ایبی فارسی در کانال بازاریابان ایبی فارسی معرفی و پاداش آنها به حسابشان واریز می شود.
۸. برای تسویه حساب بایستی شماره شبا و شماره کارت خود را که به نام ثبت نامی شما می باشد در قسمت تسویه حساب پنل بازاریابی خود وارد کنید.

هر گونه سوالی داشتید می توانید یا از طریق پشتیبانی آنلاین و یا قسمت نظرات مطرح نمایید.

راه های ارتباطی بازاریابان ایبی فارسی
ایمیل: marketer@ebayfarsi.com
کانال تلگرامی: https://t.me/marketer_ebayfarsi