چرا ایبی فارسی؟

بازارچه کتاب ایبی فارسی

شاید خیلی برای شما پیش اومده که برای تهیه کتاب درمورد مبحثی با مراجعه به کتابفروشی با چندین کتاب با یک عنوان ولی با انتشارات و یا نویسندگان مختلف مواجه می شوید.
در این لحظه شما کاملا سردرگم می شوید و به توصیه کتابفروش و یا تجربه دوستان یکی از آنها را انتخاب می کنید. اما وقتی کتاب را مطالعه می کنید شاید احساس کنید منبع دلخواه شما نیست.
شاید اگر قبل از خرید یک محصول آموزشی اعم از کتاب یا دی وی دی آموزشی، کمی فرصت مطالعه و بررسی آن محصول را داشته باشید، انتخاب بهتری را انجام دهید. مثلا مطالعه بخشی از یک کتاب یا مشاهده چند دقیقه از یک فیلم آموزشی. اینطور هم انتخاب بهتری خواهید داشت و درنتیجه زمان را از دست نمی دهید و هم هزینه کمتری خرج می کنید.
بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی با فراهم کردن بستری برای تجربه یک خرید خوب و مفید محصول آموزشی اعم از کتاب یا دی وی دی آموزشی راه اندازی شده است. در بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی شما قبل از خرید یک محصول آموزشی حتما بخشی از آن را اگر کتاب باشد مطالعه خواهید کرد و اگر فیلم آموزشی باشد نمونه ای از آن را مشاهده خواهید کرد.
همچنین در مجله تخصصی کتاب ایبی فارسی شما بررسی تخصصی آن محصول را مطالعه و از تجربیات دیگران استفاده خواهید کرد و بهترین محصول را انتخاب می کنید.
از مزایای دیگر بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی این است که شما همه محصولات را با تخفیف ویژه خرید می کنید و در ظرف چند دقیقه سفارش خود را ثبت می کنید و سفارش تون رو درب منزل تحویل می گیرید.
شما دیگر برای خرید یک کتاب یا محصول آموزشی نیازی نیست از منزل خارج شوید، بلکه ما کتابفروشی را به داخل منزل شما آورده ایم. ابتدا نمونه ای از محصول مورد نظر خود را مطالعه یا مشاهده می کنید، با محصولات مشابه مقایسه می کنید، نقد و بررسی آن محصول را مطالعه می کنید، بهترین قیمت را انتخاب می کنید و در آخر خرید می کنید.
همچنین در مارکت کتاب ایبی فارسی شما اگر محصول آموزشی دست دومی دارید و یا اگر تولید کننده محصول آموزشی هستید می توانید براحتی آب خوردن محصول خود را به دیگران معرفی کنید و از این راه درآمد داشته باشید. پس درنگ نکنید و همین الان به جمع فروشندگان مارکت ایبی فارسی بپیوندید.
ثبت نام فروشندگان کتاب ایبی فارسی
اگر هیچ محصولی برای فروش ندارید هم اصلا نگران نباشید ما در سیستم همکاری در فروش کتاب ایبی فارسی بستری را برای درآمد شما فراهیم کردیم تا با بازاریابی محصولات ما کسب درآمد کنید. پس درنگ نکنید و همین الان به جمع بازاریابان ایبی فارسی بپیوندید.
ثبت نام بازاریابان مارکت ایبی فارسی

اخبار مرتبط

بهارانه فست زبان

سال نو با طعم بهارانه فست زبان! در طرح بهارانه فست زبان منابع مورد نیاز خود را با...
جمعه کتاب ایبی فارسی

جمعه کتاب ایبی فارسی

یکی از اهداف مهم بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی تسهیل در تهیه منابع آموزشی برای...
CLOSE
CLOSE