راهنمای فروشندگان مارکت ایبی فارسی

راهنمای فروشندگان ایبی فارسی

امروزه اینترنت به یکی از برترین راه های افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر تبدیل شده است. کسب و کارهای سنتی با ظهور اینترنت تقریبا پیشرفت کمتری داشتند و مشتریان نیز باتوجه به مزایای یک خرید اینترنتی بیشتر به این سمت کشیده شدند.

از آنجاکه جدا از هزینه و دانش کافی، ایجاد یک فروشگاه اینترنتی به زمان و تلاش بسیاری نیازمند است، لذا ما در بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی شرایطی را فراهم آوردیم تا تمامی انتشارات و کتابفروشی های سراسر کشور و همچنین تولید کنندگان محصولات آموزشی بتوانند کسب و کار خود را رونق بخشند و از این غافله باز نمانند.

شما در بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی می توانید براحتی در چند دقیقه فروشگاه آنلاین خود را با نام و برند خود ایجاد کنید و فروش خود را چند برابر کنید.

لازم به ذکر است با پتانسیل تبلیغاتی و بازاریابان متعدد مارکت ایبی فارسی فروش شما چندین برابر قبل خواهد شد، فقط کافیست فروشگاه خود را در ایبی فارسی ایجاد کنید و سپس محصولات خود را در معرض نمایش قرار دهید.

راهنمای ثبت نام فروشندگان ایبی فارسی
برای ثبت نام در بخش فروشندگان ایبی فارسی بر روی منوی همکاران کلیک و بخش فروشندگان را انتخاب کنید یا بر روی اینجا کلیک کنید. سپس مطابق ویدیو زیر بر روی ثبت نام فروشنده کلیک و مشخصات لازم را تکمیل نمایید.
در این بخش شما وارد تنظیمات فروشگاه می شوید. مطابق ویدیو برای فروشگاه خود اسم انتخاب کنید و اطلاعات لازم را تکمیل نمایید. در پایان نیز اطلاعات واریز خود را تکمیل نمایید.

تبریک می گوییم! هم اکنون شما یکی از فروشندگان مارکت ایبی فارسی هستید. با ورود به پنل خود می توانید، محصولات خود را اضافه کنید.

قبل از ثبت نام لطفا شرایط و ضوابط فروشندگان مارکت ایبی فارسی را مطالعه نمایید.

 کانال رسمی فروشندگان مارکت ایبی فارسی در تلگرام: https://t.me/seller_ebayfarsi

اخبار مرتبط

شرایط و مقررات فروشندگان ایبی فارسی

شرایط و ضوابط فروشندگان ایبی فارسی

تمامی فروشندگان بازارچه آنلاین کتاب ایبی فارسی با ثبت نام در ایبی فارسی متعهد می...
مارکت پلیس ایبی فارسی

مارکت پلیس تخصصی کتاب ایبی فارسی

مارکت پلیس (Market Place) ایبی فارسی نخستین بازارچه آنلاین تخصصی کتاب در کشور می باشد...
CLOSE
CLOSE